Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Пріоритети МКІП у сфері інформаційної політики на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни?

Пріоритети МКІП у сфері інформаційної політики на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни?

24 березня з 11:00 до 13:00 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує публічне обговорення “Пріоритети Міністерства культури та інформаційної політики на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни? в онлайн-форматі.

Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу між громадянами та урядом, формування культури проведення публічних консультацій щодо визначення пріоритетів та цілей політики урядової політики.

Питання для обговорення:

Формат публічного обговорення передбачає презентації від представників міністерства та експертів, і також модеровану дискусію усіх учасників в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації обговорень будуть передані Міністерству для врахування в документах планування і реалізації політики.

До участі в обговоренні запрошуємо представників фахової спільноти, громадських активістів та профільних експертів, усіх зацікавлених громадян.

Попередня програма обговорення знаходиться за посиланням

Реєстрація для участі за посиланням

Контактна особа: Юрій Микитюк, менеджер адвокації Коаліції РПР, тел. 099 326 2977, yurii.mykytiuk@rpr.org.ua

Це публічне обговорення організовано Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ разом з Інститутом “Республіка” за сприяння Національного Демократичного Інституту та завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства.