Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Презентація соціологічного дослідження “Ефективність державної політики у сфері інформаційної безпеки напередодні виборів”

Презентація соціологічного дослідження “Ефективність державної політики у сфері інформаційної безпеки напередодні виборів”

26 жовтня 2018 року  о 12-00 в ІА “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження, проведеного КМІС на замовлення ГО “Детектор медіа”.

У дослідженні міститься інформація про те, яким чином громадяни України ставляться до розповсюджуваних в інформаційному просторі тез російської пропаганди і меседжів  української влади. Зокрема, про Томос, місце України в ЄС і НАТО, готовність до “миру за всяку ціну”, міжнародну підтримку України, зовнішню та внутрішню політику тощо. Також респонденти відповіли на запитання щодо персональної або інституційної  відповідальності органів влади за  вирішення тих чи інших нагальних проблем.

Дослідження провів КМІС на замовлення ГО “Детектор медіа” з 28 серпня по 24 вересня 2018 року. Польовий етап тривав з 08 по 23 вересня 2018 року. В результаті польового етапу було зібрано 2026 анкет.

Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, окрім автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюється Україною.

Спікери:

Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”, співголова Ради РПР,

Антон Грушецький, заступник директора КМІС,

Галина Петренко, директорка ГО “Детектор медіа”,

Петро Бурковський, керівник центру досліджень проблем Російської Федерації Національного інституту стратегічних досліджень, аналітик фонду “Демократичні інціативи” імені Ілька Кучеріва.

Нагадаємо, у лютому 2018 року ГО “Детектор медіа” разом із КМІС проводили дослідження “Протидія російській пропаганді та медіаграмотність: результати всеукраїнського опитування громадської думки”. У грудні 2016 року – дослідження “Як російська пропаганда впливає на суспільну думку в Україні”. У травні 2015 року — дослідження “Ставлення населення до ЗМІ, пропаганди та медіареформ у період конфлікту”.

Попередня акредитація у Юлії Зелінської, 098 446 61 95, zelin.tk@gmail.com.

Дослідження було здійснене за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (Danida).