Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Медіа-реформа > Презентація соціологічного дослідження “Довіра до ЗМІ, вплив російської пропаганди, медіаграмотність в Україні”

Презентація соціологічного дослідження “Довіра до ЗМІ, вплив російської пропаганди, медіаграмотність в Україні”

21 березня о 14;00 в ІА “Укрінформ” за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16, 2 поверх,  ГО “Детектор медіа” та КМІС презентують результати щорічного соціологічного дослідження, в рамках якого громадяни України висловили своє ставлення до українських та російських ЗМІ, соцмереж, до заборони російського контенту, ефективності боротьби з російською пропагандою, а також продемонстрували, наскільки вони здатні критично сприймати інформацію, готові підвищувати власну медіаграмотність тощо.

Під час події буде забезпечено синхронний переклад на англійську.

Дослідження проводилося Київським міжнародним інститутом соціології з 1 по 25 лютого 2019 року. Польовий етап тривав з 9 по 20 лютого 2019 року. Опитування проводилося в 110 населених пунктах (PSU) у всіх областях України, окрім автономної республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, що контролюється Україною.

В результаті польового етапу було зібрано 2042 анкети.

У презентації візьмуть участь:

Запрошуються представники ЗМІ, громадських та міжнародних організацій. Без попередньої акредитації.

Дослідження було здійснене за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA).