Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Презентація Регіональної співпраці Реанімаційного пакету реформ триває і ми прямуємо у Львів та Одесу

Презентація Регіональної співпраці Реанімаційного пакету реформ триває і ми прямуємо у Львів та Одесу

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні, продовжує втілювати стратегію Регіональної співпраці. Головними завданнями цієї роботи є намір РПР:

З метою поширення практики єднання на прикладі РПР, імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях, ми проводимо публічні презентації. Станом на зараз ми відвідали 9 міст, з яких в 7 містах громадські активісти вирішили об’єднатись в коаліції. Натхненні таким результатом ми анонсуємо наші презентації в Львові та Одесі:

РЕФОРМИ

До обговорення запрошуємо представників  громадських організацій та активістів. Для того, щоб взяти участь у події, потрібна обов’язкова реєстрація за посиланням – http://bit.ly/MAY_RPR.

Місце проведення та програма заходу буде повідомлена підтвердженим учасникам. Детально презентують історію становлення та розвитку РПР найвпливовішої коаліції – Артем Миргородський, керівник Секретаріату РПР та Іван Омелян, регіональний координатор РПР.