Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Презентація проекту “Створення інклюзивного ринку електроенергії в Україні”

Презентація проекту “Створення інклюзивного ринку електроенергії в Україні”

23 травня 2017 року о 10:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ відбудеться перезентація проекту “Створення інклюзивного ринку електроенергії в Україні”.

Одним із ключових викликів для ринку електроенергії в Україні є відсутність на ньому конкуренції. Потенційних інвестори, котрі могли б стоворити таку конкуренцію зустрічаються із рядом законодавчих регуляторних обмежень, що заважають їм стати повноцінними гравцями ринку.

Водночас, країни ЄС стимулюють розвиток конкуренції на ринку електроенергії та роблять цей ринок інклюзвиним. Тобто таким, у якому можуть брати участь найрізноманітніші гравці – від великих енергетичних концернів до малих приватних виробників електроенергії.

Останні законодавчі зміни (зокрема прийняття закону 4493 “Про ринок електроенергії”) створюють передумови для інклюзивності. Однак, для того, щоб максимальна кількість гравців могла взяти в ньому участь, необхідно врахувати інтереси малих і середніх гравців ринку у вторинному законодавстві. Саме на це й спрямований проект “Створення інклюзивного ринку електроенергії в Україні”.

Учасники проекту планують проаналізувати існуючі бар’єри для малих і середніх гравців на ринку електроенергії та сприяти їх усуненню в українському законодавстві та підзаконних актах .

Місце проведення: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, оф. 21.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів української мережі ініціатив з енергозбереження greencubator, +380677441580