Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Національна безпека > Презентація Policy Paper: Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: що далі?

Презентація Policy Paper: Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: що далі?

31 липня о 15:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться презентація Policy Paper “Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: що далі?”.

Експерти Інститут Євро-Атлантичного співробітництва та Реанімаційного Пакету Реформ провели аналіз поточного стану реформи демократичного цивільного контролю та розробили рекомендації для влади щодо того, як далі просувати зміни в цій сфері.

Під час презентації Policy Paper експерти розкажуть про стан актуальної законодавчої бази, соціальні аспекти демократичного цивільного контролю, а також обґрунтують необхідність більш досконалого оборонного планування та розмежування функцій державних органів.

Чого бракує для ефективності демократичного цивільного контролю в Україні? Чи розв’язує всі питання новий закон “Про національну безпеку”? Наскільки близька Україна до стандартів НАТО? Ці та інші питання обговорять експерти під час презентації Policy Paper “Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: що далі?”

Спікери:

Дослідження ІЄАС тривало півроку та, окрім вищезазначеного, включало зустрічі з представниками влади та громадськості, військовими, студентами та співробітниками військових навчальних закладів в Києві, Одесі та Львові.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект “Посилення коаліції РПР”) в рамках виконання проекту “Адвокація реформи цивільного демократичного контролю над Збройними силами України та іншими військовими формуваннями”, який впроваджується Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва. У результаті проекту фахівці запропонують правки до нормативно-правових актів щодо демократичного цивільного контролю. Більше про проект за посиланням.

Контакти: Антон Писаренко, координатор проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, pisarenko@ieac.org.ua, (044) 238 68 43