Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа органів правопорядку > Презентація першого в Україні звіту про поліцейські комісії

Презентація першого в Україні звіту про поліцейські комісії

У середу, 20 червня, Центр політико-правових реформ (ЦППР) та Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (УМДПЛ) проведуть експертне обговорення, де презентують перший в Україні звіт про поліцейські комісії. Експерти розкажуть, навіщо потрібні такі комісії, чи достатньо в Україні поліцейських комісій, що вони фактично здійснюють із закріплених законом повноважень, і як часто суди скасовують їхні рішення.

Захід проводиться у межах проекту «Посилення громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який фінансує Європейський Союз.

Питання до обговорення:

        Що? Презентація першого в Україні звіту про поліцейські комісії

        Де? Готель Київ, зала “Кришталева”, вул. Грушевського, 26/1, м. Київ

        Коли? 20 червня, 2018 р., 10:00 – 12:30. Реєстрація з 9:30.

        Учасники:

Акредитація журналістів та додаткова інформація – Ярина Бусол, busol@pravo.org.ua або за тел. 095 153 25 42

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму. Результати будуть повідомлені 18 червня електронним листом.

Довідкова інформація:

Дворічний проект ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» стартував 1 жовтня 2017 року. Мета − поінформувати експертів, громадськість та ЗМІ про реформи у судовій, конституційній та правоохоронній сферах, боротьбі з корупцією. Зокрема, виконавець проекту ЦППР вже провів заходи щодо вибору суддів у Конституційний Суддержавного фінансування партій, діяльності антикорупційних органів, реформи Верховного Судуперспектив запуску ДБР.

Поліцейські комісії – це новий інструмент, який підвищив прозорість, якість добору та кар’єрні можливості поліцейських.  У 2016-2017 рр. у всіх регіонах України в підрозділах Національної поліції були створені поліцейські комісії.