Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Презентація “Оцінка стану місцевої демократії в Україні”

Презентація “Оцінка стану місцевої демократії в Україні”

13 грудня о 10.00 у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А) відбудеться презентація та обговорення звіту про дослідження щодо оцінки стану місцевої демократії  у Чернівцях, Черкасах та Миколаєві. Дослідження проводилось Лабораторією демократичних ініціатив за підтримки Міжнародного інституту демократії та сприяння виборам (International IDEA).

Основним завданням оцінки було вивчення та розробка рекомендацій щодо того, як можна уникнути поляризації, що часто паралізує місцеве самоврядування, дізнатися яким є рівень залучення громадян до місцевого самоврядування та які заходи рекомендуються для розробки більш ефективних методів дорадчої демократії на місцевому рівні.

Метод оцінки базувався на незалежних інтерв’ю з представниками органів місцевого самоврядування, у тому числі з міськими головами, радниками, керівними працівниками, експертами місцевого самоврядування та громадянського суспільства у зазначених вище містах. Проект звіту був представлений на заході для експертів, представників громадського та неурядового сектору й різних зацікавлених осіб у липні 2018 року з метою напрацювання додаткових відгуків та рекомендацій.

Міжнародний інститут демократії та сприяння виборам (International IDEA) надає підтримку та допомогу місцевим організаціям у різних країнах для проведення оцінки демократії на національному або субнаціональному рівнях. Докладніше про структуру методології оцінки стану місцевої демократії можна дізнатися на сайті www.idea.int 

Партнер організації заходу Реанімаційний Пакет Реформ.

Контактна особа: Омелян Іван, omeljanivan@gmail.com