Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Презентація громадської організації «Фундація DeJuRe»

Презентація громадської організації «Фундація DeJuRe»

22 грудня 2016 року відбудеться презентація громадської організації «Фундація DeJuRe». Подія відбудеться в офісі Реанімаційного Пакету Реформ за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2-ий поверх, офіс 21. Початок о 16:00.

На презентації виступлять Міністр юстиції Павло Петренко та перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова, а також засновники “Фундації DeJuRe” — головний експерт РПР з судової реформи, член Ради РПР Михайло Жернаков та голова Третейської палати України Тарас Шепель. Крім того, у заході візьмуть участь співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ Тарас Шевченко та голова Правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін. Очікується присутність народних депутатів та представників міжнародних організацій-партнерів.

Під час заходу відбудеться і представлення першого проекту в рамках діяльності Фундації, який реалізовується за підтримки UNICEF – “Inter-Agency Coordination Council on Justice for Children (ICCJC)”. Його завданням є створення та розвиток Міжвідомчої Координаційної Ради з питань правосуддя та захисту прав дітей. Завданням організаторів від ГО є всебічна підтримка діяльності радника Міністра юстиції з питань ювенальної юстиції та Секретаріату Ради, який би координував таку діяльність.

Після цього о 17:00 відбудеться презентація громадської організації «Фундація DeJuRe». Ця ГО є членом коаліції Реанімаційного Пакету Реформ. Її основними завданнями є впровадження реформ у сфері юстиції. Засновниками громадської організації є Михайло Жернаков — головний експерт РПР з судової реформи, член Ради РПР; Тарас Шепель, голова Третейської палати України та Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ.

Акредитація преси відбувається за попередньою заявкою на пошту — dejure.foundation@gmail.com.

За додатковими питаннями звертайтеся за телефоном: +38 (093) 525-01-60, Василь Пехньо, відповідальний за комунікаційний напрямок ГО «Фундація DeJuRe».

Чекаємо на Вас!