Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Презентація “Європейського плану для України”

Презентація “Європейського плану для України”

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) у партнерстві з Центром економічної стратегії (ЦЕС) організовують 9 листопада у Києві презентацію Європейського плану для України.

Протягом 2013-2015 років економіка України скоротилася майже на 20%. Національна валюта девальвувала більш ніж у 3 рази, від цього знизилась якість життя громадян. Щоб змінити ситуацію, необхідно забезпечити набір фінансових інструментів для стимулювання економічного зростання України до річних 8-10%.

“Європейський план для України” є ініціативою Литовської Республіки для допомоги Україні, що передбачає серед іншого план економічної, фінансово-інвестиційної підтримки, включаючи послідовне посилення стратегічного діалогу Україна – країни Заходу для забезпечення євроінтеграції України. Ініціатива “Європейський план для України” передбачає інвестиції в реальний сектор економіки України, а також підтримку реформ, спрямованих на економічне зростання України, створення нових інструментів фінансування інвестицій, а також підтримку малого та середнього підприємництва.

На захід запрошуються експерти, представники громадського суспільства та преси.

Коли – 9 листопада, 13:30 – 15:00

Де – Офіс РПР, м. Київ, вул. Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21

Реєстрація доступна ТУТ

Орієнтовна програма заходу

Довідково:

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні. РПР функціонує як координаційний центр для  80 неурядових організацій та 22 експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість учасників платформи постійно зростає.

Центр економічної стратегії (ЦЕС) – незалежний центр досліджень державної політики, який було засновано в травні 2015 року. Завдання ЦЕС – підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни. Центр робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також розбудовує громадську підтримку реформ.