Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Презентація бази профайлів всіх суддів України та панельна дискусія “Суддівська доброчесність: український вимір”

Презентація бази профайлів всіх суддів України та панельна дискусія “Суддівська доброчесність: український вимір”

Запрошуємо вас доєднатись до презентації повної бази профайлів суддів України та панельної дискусії “Суддівська доброчесність: український вимір”, яка відбудеться в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Подія відбудеться 22 грудня з 11:00 до 13:00 на платформі Zoom з трансляцією у Facebook кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! та Центру демократії та верховенства права.

База профайлів суддів ЧЕСНО. Фільтруй суд! – унікальний онлайн-ресурс, у якому  зібрана інформація з відкритих джерел про близько 5000 служителів Феміди, а також оцінка їхньої доброчесності. Понад 4 роки тому ми поставили за мету сформувати цю базу, якою будуть користуватись журналісти, активісти, правники, та самі судді. І сьогодні, завдяки масштабній роботі величезної кількості юристів, аналітиків та, звісно, підтримці партнерів ми готові її представити.

Під час події будуть представлені результати аналізу доброчесності суддів усієї України, разом з експертами обговоримо питання суддівської доброчесності та як підвищити рівень довіри громадян до суддів і судової системи. Учасники, які долучаться через платформу Zoom зможуть взяти участь у обговоренні та поставити свої запитання спікерам.

ДО УЧАСТІ У ПАНЕЛЬНІЙ ДИСКУСІЇ ЗАПРОШЕНІ

Робоча мова – українська. У випадку реєстрації іноземних учасників, буде забезпечено переклад.

Детальна програма та посилання на подію – будуть надіслані згодом.

Для підтвердження вашої участі, будь ласка, заповніть реєстраційну  форму за посиланням до 20 грудня 2020 рокуhttps://forms.gle/mTQY6mZLEoTXbfR8A.

У разі виникнення будь-яких додаткових питань, будь ласка, прохання звертатися до координаторки ЧЕСНО. Фільтруй суд! Людмили Сливи: lydmila.slyva@gmail.com, +38 (093) 391 15 92.