Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа публічної адміністрації > Прес-сніданок: Тисяча нових урядовців: хто вони і що робитимуть?

Прес-сніданок: Тисяча нових урядовців: хто вони і що робитимуть?

Запрошуємо журналістів на прес-сніданок ” Тисяча нових урядовців: хто вони і що робитимуть? “, який відбудеться 12 вересня (початок реєстрації о 9:30)
Урядовці представлять кадрову реформу в Кабінеті Міністрів, а експерти РПР прокоментують заходи з реформування міністерств, які зараз реалізуються Урядом.
У вересні в рамках урядової кадрової реформи 10 із 18 міністерств оголосять конкурси на посади в нових структурних одиницях – директоратах з формування державної політики. Планується, що за результатами конкурсів, будуть відібрані 1000 фахівців з питань реформ, які займуть свої посади в структурах КМУ.
Якими будуть вимоги для зайняття високооплачуваних урядових посад? Як відбуватимуться конкурси? Які саме обов’язки будуть у нових фахівців, і що робитимуть нинішні співробітники міністерств? Дізнатися про це і поставити своє запитання громадським експертам та урядовцям можна буде на прес-сніданку 12 вересня о 10:00.
Спікери:
Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністів України;
Ігор Коліушко, голова Центру політико-правових реформ, головний експерт з питань публічної адміністрації Реанімаційного Пакету Реформ;
Костянтин Ващенко, голова Національного агентства з питань державної служби;
Ірина Гнутова, керівник HR-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.
Початок реєстрації
Для участі необхідно зареєструватися за цим посиланням або за телефоном 096 1197337
Після підтвердження реєстрації, Вам буде надіслано запрошення з адресою місця події