Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Прес-сніданок “Реформа податкової міліції: хто та як буде розслідувати фінансові злочини?”

Прес-сніданок “Реформа податкової міліції: хто та як буде розслідувати фінансові злочини?”

11 травня об 11:00 відбудеться прес-сніданок “Реформа податкової міліції: хто та як буде розслідувати фінансові злочини?”

Вже майже півтора року Податкова міліція знаходиться поза законом. Першою спробою урегулювати правовий статус цієї структури був законопроект, розроблений Міністерством фінансів ще влітку 2017-го. Проте, він так і не потрапив до Верховної Ради.

Навесні 2018-го процес активізувався. У Верховній Раді України з’явилося три законопроекти щодо створення нового органу: про Національне бюро фінансових розслідувань (НБФБ) авторства Ніни Южаніної, про альтернативне Бюро авторства Андрія Журжія, а також про Фінансову поліцію авторства Тетяни Острікової. 18 квітня правоохоронний комітет ВРУ схвалив та надіслав до сесійної зали ці три законопроекти.

В усіх трьох законопроектах прописані концептуально різні підходи до створення нового органу. Норми якого проекту суперечать Конституції?  Які положення в запропонованих проектах законів покладуть край так званим “маски-шоу”? Які норми гарантуватимуть, що нова структура буде прозорою, ефективною та незалежною від різних політичних та владних впливів.

Відповідь на ці та інші питання щодо створення цього важливого органу журналісти отримають під час прес-сніданку.

Спікери:

Модератор: Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ.

Акредитація на подію за посиланням.

Додаткова інформація: Інна Неродик, 096-119-73-37.