Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-сніданок “Правда та міфи щодо законопроекту про державну службу”

Прес-сніданок “Правда та міфи щодо законопроекту про державну службу”

 22 жовтня о 09:30 в офісі ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ (вул. Ольгинська 6, офіс 21) відбудеться прес-сніданок “Реформа державної служби: Правда та міфи щодо законопроекту про державну службу”.

Вже за кілька тижнів Парламент України розглядатиме один з найважливіших законопроектів від якого залежить процес впровадження реформ “Про державну службу” (No2490). Тема реформи державної служби займає чільне місце в суспільно політичній дискусії. Разом з тим, обговорення наповнене міфами та непідтвердженими фактами щодо змісту законопроекту.

Запрошуємо до розмови, яка розставить всі крапки над «і» щодо плюсів та мінусів законопроекту та готовності політичних еліт до реальної реформи виконавчої влади.

Спікери:

Віктор Тимощук,  заступник Голови Правління Центру політико-правових реформ, експерт Реанімаційного Пакету Реформ

Денис Бродський, екс-керівник Національного агентства України з питань державної служби, експерт Реанімаційного Пакету Реформ.

Альона Шкрум, народний депутат України, голова підкомітету ВРУ з питань державної служби.

Важливість цієї реформи відображена в останніх соціологічних опитуваннях – саме державних службовців 44% громадян України вважають одним з найбільших перепон для реформ в державі. Після останніх подій, коли на реформу звернули увагу перші особи держави, а профільний комітет парламенту таки зміг розглянути та доопрацювати правки до законопроекту, є шанс, що ця реформа таки отримає законодавчу базу вже в найближчі пленарні тижні.

Мова заходу – англійська

Суть реформи у інфографіках:

За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Кириленко – 050 979 35 96,

Андрій Андрушків – 096 609 59 76,

Микола Виговський – 063 975 73 05.