Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Прес-сніданок “Перші кроки медреформи: чого чекати українцям?”

Прес-сніданок “Перші кроки медреформи: чого чекати українцям?”

31 жовтня о 10:00 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-сніданок “Перші кроки медреформи: чого чекати українцям?”

19 жовтня Верховна Рада ухвалила перший із пакету законів, що запускають процес змін у медичній системі. За умови підписання цього закону Президентом, уже з початку 2018 року розпочнеться перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Запрацює так званий, принцип “гроші йдуть за пацієнтом”. А після прийняття повного пакету законів з’явиться Національна служба здоров’я України, яка займатиметься замовленням послуг для пацієнтів, управлінням бюджетом і його розподілом між медичними закладами. Передбачається, що 100% безоплатною для громадян буде первинна, екстрена та паліативна допомога, а також ведення вагітності і пологи.

Чи допоможе реформа вивести медицину в Україні на якісно новий рівень? Чи буде для незахищених верств населення доступним відвідування медичних закладів? Як знайти собі сімейного лікаря? Ці та інші питання обговорять учасники прес-сніданку.

Спікери:

Модератор: Віктор Таран, член Ради РПР, голова Центру “Ейдос”

Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися з учасниками прес-сніданку.

Щоб взяти участь у прес-сніданку, необхідно зареєструватися за посиланням

Контактна особа – Саша Ступаковська, 063-661-8765