Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа фінансового сектору та пенсійної системи > Прес-сніданок “Пенсійна реформа: хто і коли отримає нову пенсію?”

Прес-сніданок “Пенсійна реформа: хто і коли отримає нову пенсію?”

12 жовтня о 10:00 у офісі Реанімаційного Пакету Реформ (вул. Ольгинська, 6, 2 поверх) відбудеться прес-сніданок “Пенсійна реформа: хто і коли отримає нову пенсію?”.

3 жовтня Верховна Рада ухвалила два проекти законів щодо змін у пенсійній системі. Документи, з одного боку, запроваджують поступове зростання пенсій, з іншого, – збільшують трудовий стаж, який необхідний для виходу на пенсію. Крім того, скасовуються спеціальні умови виходу на пенсію для цілої низки працівників, серед яких судді, прокурори, науковці, працівники освіти тощо. Також законом поставлено завдання наступного року запровадити накопичувальну пенсійну систему.

Тож, скільки отримуватимуть українські пенсіонери? Хто і коли зможе виходити на пенсію? Коли запровадять другий і третій рівні пенсійної системи та хто гальмує цей процес? Ці та інші питання обговорять учасники прес-сніданку.

Спікери:

Модератор: Віктор Таран, член Ради РПР, голова Центру “Ейдос”

Журналісти матимуть змогу поставити свої запитання та поспілкуватися з учасниками прес-сніданку.

Щоб взяти участь у прес-сніданку, необхідно зареєструватися за посиланням або за номером 063-661-87-65

Контактна особа

Саша Ступаковська, 063-661-87-65