Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-ланч “Чи є громадське суспільство в регіоні конфлікту?”

Прес-ланч “Чи є громадське суспільство в регіоні конфлікту?”

У понеділок 15 січня об 11:00 запрошуємо вас до книгарні “Хармс” (вул. Володимрська, 45а) на прес-ланч “Чи є громадянське суспільство в регіоні конфлікту?”

Подія присвячена презентації роботи, спрямованої на розвиток структур громадянського суспільства в регіоні конфлікту.

Жити на прифронтовій території Луганської області зовсім не просто. А бути активістом, волонтером або створювати громадянське суспільство там ще складніше. БФ “Восток-SOS” допоміг сформувати сім центрів активності в прифронтовій частині Луганської області. Найбільш активні представники місцевих громад працюють над вирішенням проблем, захищають інтереси своїх громад.

Запрошуємо на ранкову каву, щоб поспілкуватися з представниками Луганської області та активістами БФ “Восток-SOS”, які створюють громадянське суспільство на лінії розмежування, а також самі є його частиною. Дізнатися про те, що там відбувається, і чому робота в цьому напрямку так важлива.

Чекаємо представників громадських організацій, журналістів, волонтерів та всіх, хто цікавиться ситуацією на сході України. Ви зможете задати питання про все, про що давно хотіли запитати, але не знали як 🙂

Для участі у заході зареєструйтесь за посиланням https://goo.gl/forms/7LUdgsGTtrqeRoFl1 або подзвоніть за телефонами: +38 095 629-12-77 (Марія), +38 050 611-77-31 (Алевтина).

15 січня об 11:00, кафе “Хармс” (м. Київ, вул. Володимирська 45-а, Будинок вчених, метро “Золоті Ворота”).

Захід проводить БФ “Восток-SOS” в рамках проекту “Розвиток структур громадянського суспільства в регіоні конфлікту” за фінансової підтримки посольства Франції в Україні.