Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-конференція “Як із дитинства формується тютюнова залежність?”

Прес-конференція “Як із дитинства формується тютюнова залежність?”

Запрошуємо Вас на прес-конференцію “Як із дитинства формується тютюнова залежність?”, яка відбудеться 29 серпня о 10:30 в УНИАН (вул. Хрещатик, 4 )Потому відбудеться прес-тур до кіосків та магазинів, в рамках якого організатори наочно продемонструють, як тютюнові корпорації спрямовують яскраву викладку сигарет у вітринах на залучення дітей до куріння.

Учасники прес-конференції розкажуть, як викладка сигарет впливає на дітей; звернуть увагу на тютюнові вітрини у кіосках біля шкіл, де поруч із сигаретами розміщені напої чи солодощі для дітей. Експерти також презентують результати фокус-груп, проведених Київським міжнародним інститутом соціології на тему: «Вплив реклами тютюнових виробів в точках продажу на дітей в Україні» за участі учнів 1-4 класів.

У прес-конференції візьмуть участь:

Марічка Падалко, ведуча телеканалу 1+1, мама школярів;
– Тетяна Федунова, Голова асоціації керівників шкіл м. Києва, директор СШ №85 (Голосіївський район);
Yulia Solokha, координатор проекту “Київ без тютюнового диму” Центру демократії та верховенства права;
– Наталія Харченко, виконавчий директор КМІСу;
– представник МОН;
– представник від КМДА;

Модератор Oksana Totovytska, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО “Життя”.

Під час прес-туру журналістів запрошують відвідати кіоски, які розташовані біля шкіл і мають на вітринах сигарети, що лежать поруч із солодощами. Автобус для прес-туру стоятиме біля інформаційного агентства. Представників ЗМІ привезуть назад до УНІАНу.

Київські школи щільно оточені кіосками з тютюновими виробами, як «тютюновими тенетами», в які потрапляють діти. Яскраві кольорові дизайнерські рішення, що агресивно використовуються у викладці тютюнових пачок приваблюють їх та спонукають спробувати. На думку експертів, пачки навмисно розташовані на рівні очей дітей та межують на вітринах із солодощами та іграшками.

Акредитація обов’язкова!
Контактна особа: Юрій Примачук
Тел.: (050) 947 42 47; E-mail: yuriyprymachuk@gmail.com