Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-конференція: Верховна Рада 8.0.: оцінка роботи парламенту

Прес-конференція: Верховна Рада 8.0.: оцінка роботи парламенту

13 липня об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться  прес-конференцію Реанімаційного Пакету Реформ: “Верховна Рада 8.0.: оцінка роботи парламенту”.

13 липня добігає кінця 8 сесія Верховної Ради. За шість місяців роботи парламентарі мали потужний порядок денний з законопроектів, які вкрай необхідні для подальшого впровадження реформ, їх підтримували та вимагали прийняття і громадськість, і уряд, і міжнародна спільнота. На жаль, чимало з цих документів не прийняті або взагалі провалені.

В останній сесійний день Верховної Ради експерти та народні депутати проаналізують найбільші успіхи та провали 8 сесії парламенту і дадуть свою оцінку роботі найвищого законодавчого органу.

Крім того, відбудеться презентація дослідження фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва “Реформи в Україні: чи знають, чи підтримують, чи вірять в успіх?” Фахівці проаналізували дані опитування населення та визначили особливості сприйняття реформ громадянами, їхньої обізнаності та очікувань стосовно впровадження та наслідків перетворень. Будуть презентовані також і дані опитування незалежних експертів та порівняння відмінності в оцінці змін у країні громадянами та експертами.

Спікери:

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 096 119 73 37