Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-конференція в рамках інформаційної кампанії “КонституціЯ” в Чернігові

Прес-конференція в рамках інформаційної кампанії “КонституціЯ” в Чернігові

     Всього 2% жителів Чернігівської області довіряють суддям. Цей катастрофічно низький показник можна виправити шляхом оновлення суддівського корпусу  через зміни до Конституції в частині судової реформи

     16 грудня (середа) об 11.00 у приміщенні експертного клубу “ЧИСТА ПОЛІТИКА” (вул. Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція, на якій експерти Центру політико-правових реформ та Реанімаційного пакету реформ розкажуть про перебіг конституційного процесу в частині судової реформи.

     Експерти говоритимуть про те, які зміни чекають на чернігівців при прийнятті поданих Президентом законопроектів щодо внесення змін до Конституції у частині судової реформи. Експерти розкажуть як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.

     У прес-конференції візьмуть участь:

     Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції, хабарництва та непрофесіоналізму в органах державної влади. Почесне лідерство тут можна віддати судам. Дослідження показують, що лише 5% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій. «Телефонне право», політичний вплив на кар’єру суддів, тотальна корупція – це все є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна конституційна реформа, невід’ємною частиною якої є судова реформа, яка передбачає оновлення суддів.