Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Прес-конференція “Реформа децентралізації та судова реформа: коли полтавчанам чекати змін”

Прес-конференція “Реформа децентралізації та судова реформа: коли полтавчанам чекати змін”

1 лютого об 11:00 в прес-центрі ОКІА “Новини Полтавщини” (вул. Жовтнева, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція на тему: “Реформа децентралізації та судова реформа: коли полтавчанам чекати змін” за участі представників Центру політико-правових реформ та Реанімаційного Пакету Реформ в рамках всеукраїнської кампанії “КонституціЯ”.

На прес-конференції буде презентовано результати нещодавно проведеного дослідження щодо ставлення полтавців до судової системи та їх бачення реформи системи правосуддя.

Експерти з судової реформи, децентралізації та конституційних змін розкажуть про те, які зміни чекають на полтавців при прийнятті поданих Президентом законопроектів про внесення змін до Конституції щодо правосуддя та децентралізації. А також пояснять останні дії Парламенту та Конституційного Суду щодо зазначених законопроектів.

Експерти розкажуть як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.

У прес-конференції візьмуть участь:

Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції та непрофесіоналізму в органах державної влади. Дослідження показують, що лише 3% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій. Корупція, вплив олігархів та політиків, ухвалення замовних рішень і кругова порука – це все, на переконання суспільства, є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна конституційна реформа, невід’ємною частиною якої є судова реформа, яка передбачає оновлення суддівського корпусу.

x