Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Прес-конференція: Приховані інтереси Верховної Ради

Прес-конференція: Приховані інтереси Верховної Ради

У середу, 30 травня, о 11.30 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” (вул. Рейтарська, 8/5а) розпочнеться прес-конференція на тему “Приховані інтереси Верховної Ради”.
Щороку через підконтрольні політикам фірми з державного і місцевих бюджетів викачуються мільярди гривень. Враховуючи поширене уявлення про високе залучення власників бізнесу у політичному житті України, громадською організацією “Антикорупційний штаб” проведено дослідження щодо корупційних ризиків Верховної Ради та розроблено інтерактивний інструмент “Приховані інтереси” для виявлення потенційних та реальних конфліктів інтересів серед народних депутатів України.
Під час брифінгу експерти поділяться сенсаційними знахідками: скільки тисяч закупівель отримали фірми депутатських родин, яка частка з них була віддана без жодної конкуренції та які фракції отримують найбільше підрядів.
Спікери: 
Галина Янченко – голова правління ГО “Антикорупційний штаб” та експертка групи “Антикорупційна реформа” РПР, а також учасники обговорення шеф-редактори антикорупційних програм – Денис Бігус, Олекса Шалайський, Наталія Седлецька.