Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Прес-конференція: Незалежний регулятор «в законі»

Прес-конференція: Незалежний регулятор «в законі»

Шановні журналісти, запрошуємо вас на прес-конференцію на тему: «Незалежний регулятор «в законі»: чому терміново необхідно прийняти законопроект про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», яка відбудеться 15 червня  2016 року  о 10:00 за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16 (прес-центр інформаційної агенції «Укрінформ», 1-й поверх)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), досі перебуває поза законом, оскільки створена указом Президента, який не має на це конституційних повноважень. В той же час НКРЕКП регулює галузеві ринки з річним обігом коштів близько 400 мільярдів гривень. З огляду на це, ухвалити законопроект про Національну комісію необхідно якомога швидше. Тим паче, що проголосувати цей законопроект закликає і Європейський Союз, оскільки це одне з небагатьох зобов’язань для перерахування другого траншу макрофінансової допомоги розміром 600 млн євро, яке Україна досі не виконала.

Учасники прес-конференції розкажуть, чому необхідне прийняття у найкоротший термін у другому читанні законопроекту Про національну комісію (НКРЕКП) та окреслять поточні ризики викривлення статусу незалежності Регулятора.

Спікери:

Акредитація та додаткова інформація:

Інна Неродик, PR-менеджер РПР  096 1197337