Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-конференція на тему: «Чому важливо захистити українських підлітків від реклами пива?»

Прес-конференція на тему: «Чому важливо захистити українських підлітків від реклами пива?»

У понеділок, 13 липня о 10:30 народні депутати, громадськість та експерти проведуть прес-конференцію на тему: «Чому важливо захистити українських підлітків від реклами пива?».

Місце проведення заходу: Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2, Український дім.

 З 1 липня 2015 р. усі напої, які містять спирт етиловий в кількості понад 0,5% будуть визнані алкогольними напоями, зокрема ця норма стосується і пива. Це означає, що на пиво та слабоалкогольні вироби місткістю від 0,5% діятимуть норми законодавства, які розповсюджуються на алкоголь.

У вівторок, 14 липня 2015 р. на засіданні парламенту мають розглядатися законопроекти 2971, 2971-1, 2971 Д, мета яких під прикриттям проведення дерегуляції пивного ринку, повернути рекламу та спонсорство у ЗМІ та у місця продажу. Громадськість та народні депутати неодноразово зверталися до народних депутатів з проханням відкликати зазначені законопроекти з тим, щоб відокремити питання дерегуляції та реклами, і не голосувати за останню. Учасники прес-конференції розкажуть про те, чому важливо не допустити прийняття зазначених законопроектів, хто їх проштовхує, кому вони вигідні та чого насправді домагаються їх лобісти.

До участі у прес-конференції запрошені:

Ганна Гопко, народний депутат (Об’єднання «Самопоміч»);

Денис Силантьєв, народний депутат (Радикальна партія Олега Ляшка);

Олег Мусій, народний депутат (Блок Петра Порошенка);

Ігор Луценко, народний депутат (ВО «Батьківщина»);

Михайло Головко, позафракційний народний депутат;

Олександр Ябчанка, менеджер медичної групи РПР;

Олег Швець, головний дієтолог МОЗ України, президент Асоціації дієтологів України

За підрахунками експертів, в нашій країні щороку від причин пов’язаних зі споживанням алкоголю помирає близько 100 тисяч українців. Сьогодні Україна є лідером серед країн Європи та СНД по споживанню пива дітьми у віці 11-15 років та займає друге після Чехії місце у рейтингу. Варто зазначити, що у 2010 р. Україна займала 1 місце серед 38 країн HBSC за показником споживання слабоалкогольних напоїв.

За додатковою інформацією звертайтесь: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596, Андрій Андрушків – 096 60959 76.