Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Прес-конференція: “Бюджет 2017: якими мають бути ставки акцизів на алкоголь?”

Прес-конференція: “Бюджет 2017: якими мають бути ставки акцизів на алкоголь?”

У понеділок 12 грудня о 9:30 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція за участі експертів, громадських активістів, народних депутатів на тему: «Бюджет 2017: якими мають бути ставки акцизів на алкоголь?», організована коаліцією громадських організацій «За тверезу Україну» у співпраці з Реанімаційним пакетом реформ.

В останній пленарний тиждень грудня, з 19 по 23 грудня, народні депутати голосуватимуть за зміни до Державного бюджету на 2017 р., в якому закладатимуться ставки акцизів на алкогольні напої на наступний рік. Виробники алкоголю маніпулюють та нав’язують політикам «власну правду» для того, аби не допустити підвищення акцизів, а відповідно і падіння своїх надприбутків більше, ніж на рівень інфляції.

Учасники прес-конференції запропонують ставки акцизів на алкоголь, розкажуть про те, чому важливо підвищити акцизи вище рівня інфляції, спростують міфи алколобістів та розкажуть про міжнародну практику в підвищенні акцизів.

Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр УКМЦ (будівля Українського дому).

Учасники заходу:

Для контактів:

Юлія Солоха,

Email: yulia@medialaw.kiev.ua

Тел.: 0674738664