Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Прес-конференція: “Акцизи на алкоголь в Україні: чого бояться алкогольні лобісти?”

Прес-конференція: “Акцизи на алкоголь в Україні: чого бояться алкогольні лобісти?”

У середу 30 листопада об 11:00 в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ,  у співпраці з коаліцією громадських організацій «За тверезу Україну» та за підтримки сайту LB.ua відбудеться прес-конференція за участі експертів та громадських активістів на тему: «Акцизи на алкоголь в Україні: чого бояться алкогольні лобісти?»

Останнім часом в медіа жваво обговорюються питання підвищення акцизів на алкоголь в Україні, а представники алкогольного бізнесу або ж їх лобісти активно розповсюджують міфи, аби не допустити підвищення податків та цін на алкогольні вироби більше, ніж на рівень інфляції.

Учасники прес-конференції запропонують ставки акцизів на алкоголь, розкажуть про те, чому важливо підвищити акцизи не лише на рівень інфляції, спростують міфи алколобістів та розкажуть про міжнародну практику в підвищенні акцизів.

Прес-конференція відбудеться за адресою:  вул. Мала Житомирська, 18б, прес-центр Інституту Горшеніна (вхід в арку з боку Михайлівського провулку).

Учасники заходу:

Контакти для акредитації ЗМІ: (044) 230 49 62; 0674738664, yulia@medialaw.kiev.ua – Юлія Солоха.