Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Прес-брифінг: «Знищення багатомільярдних податкових «схем»: хто проти?»

Прес-брифінг: «Знищення багатомільярдних податкових «схем»: хто проти?»

2 грудня о 14:00 годині в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг «Знищення багатомільярдних податкових «схем»: хто проти?»

Наступного тижня Верховна Рада розгляне законопроект №5368 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні).

Цей проект був розроблений з широким залученням бізнесу, експертів та громадськості. До нього увійшли не тільки зміни, які покращують адміністрування податків, але і низка антикорупційних заходів, спрямованих на руйнування «азарівської» каральної податкової системи, що призвела до катастрофічного відставання економіки України від її сусідів, і небажання іноземних інвесторів розміщувати нові виробництва в Україні.

Основні антикорупційні заходи, передбачені законопроектом — ліквідація податкової міліції, створення прозорого механізму відшкодування ПДВ з одним реєстром, розвиток електронних сервісів, передача податкових консультацій Мінфіну, позбавлення Державної фіскальної служби функції адміністрування податкових баз та інше.

Проте, не всі задоволені запропонованими змінами. Кому не вигідний єдиний прозорий реєстр заяв про відшкодування ПДВ? Хто не готовий розпрощатися з можливістю втручатись у податкові бази даних? Кому не подобаються нові методики виявлення схем з оптимізації ПДВ (так звані «скрутки»)?

Ці та інші питання обговорять учасники брифінгу.

Спікери:

Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, член Ради РПР;
Олена Жукова, аудитор, експерт РПР;
Ілля Несходовський, директор Інституту соціально-економічної трансформації, експерт РПР;
Глазкова Катерина, виконавчий директор Спілки Українських Підприємців;
Анатолій Долинний, координатор Коаліції бізнес асоціацій «За ліберальну податкову реформу»;
Лиховид Олег, координатор Платформи бізнес об’єднань «Податки для економічної свободи».
Додаткова інформація: 096 1197337, Інна Неродик