Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Прес-брифінг «Вето на європейські стандарти захисту довкілля: фахові аргументи чи диверсія лобістів»

Прес-брифінг «Вето на європейські стандарти захисту довкілля: фахові аргументи чи диверсія лобістів»

01 листопада о 14:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг «Вето на європейські стандарти захисту довкілля: фахові аргументи чи диверсія лобістів».

31 жовтня 2016 року Президент повернув у парламент із пропозиціями Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” № 1639-VІІІ та Закон України “Про стратегічну екологічну оцінку” № 1640-VІІІ, які були прийняті Верховною Радою України 04 жовтня.

Народні депутати і експерти з питань довкілля звертають увагу на те, що більшість зауважень до цих законів, які аргументують їх непідписання Президентом, є надуманими і суперечать самим основам Директив ЄС про оцінку впливу на довкілля і стратегічну екологічну оцінку, на імплементацію яких ухвалені ці закони. А вето Президента ставить Україну в умови подальшого і тривалого невиконання Угоди про асоціацію з ЄС, відповідних Директив ЄС та положень Оргуської конвенцією доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень з питань, що стосуються довкілля.

Які причини і наслідки наслідки вето Президента на закони, які запроваджують європейські стандарти захисту довкілля? Що далі необхідно зробити для того, щоб ці закони все ж таки набули чинності?

Спікери:

Додаткова інформація: Олена Кравченко, 067 648 0721