Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-брифінг РПР “Ліберальна податкова реформа: Вихід з економічної кризи чи загроза бюджету?”

Прес-брифінг РПР “Ліберальна податкова реформа: Вихід з економічної кризи чи загроза бюджету?”

30 жовтня о 14:00 у приміщенні Українського Кризового Медіа Центру, за адресою вул. Хрещатик 2, 2 поверх, відбудеться прес-брифінг на тему “Ліберальна податкова реформа: Вихід з економічної кризи чи загроза бюджету?”

 

26 жовтня 2015 року був зареєстрований законопроект №3357 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації від Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, який одразу викликав жваве обговорення як у ЗМІ, так і в експертному середовищі. Частина експертів вважають, що даний законопроект призведе до значного зростання бюджетного дефіциту, макроекономічної дестабілізації і є загрозою для міжнародної фінансової підтримки України. Інша частина переконана, що це єдиний спосіб виведення України з економічної кризи і створення передумов для економічного зростання.

              На брифінгу експерти РПР представлять результати проведеного аналізу змісту законопроекту та оцінку його впливу на бюджет і на економіку України. Також буде  представлено пропозиції щодо необхідних правок до законопроекту та заходів, які дозволять подолати фіскальний розрив.

 

Спікери:

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,

Андрій Андрушків – 096 60959 76.