Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-брифінг Реанімаційного Пакету Реформ «Громадський аналіз порядку денного Парламенту»

Прес-брифінг Реанімаційного Пакету Реформ «Громадський аналіз порядку денного Парламенту»

      Запрошуємо вас на прес-брифінг Реанімаційного Пакету Реформ «Громадський аналіз порядку денного Парламенту», який відбудеться 15 листопада о 14:05 у Верховній Раді України (вул. Грушевського, 5, presspoint)

      Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція громадських організацій та експертів в Україні, які розробляють, просувають і контролюють реалізацію системних змін в країні. Представники РПР беруть участь у засіданнях Погоджувальної ради та формують і просувають реформаторський порядок денний парламенту.

Для покращення інформування суспільства про хід реформ коаліція РПР започатковує проведення брифінгів «Громадський аналіз порядку денного Парламенту», які відбуватимуться кожного вівторка у пленарні тижні о 14:05 на прес-пойнті ВРУ.

15 листопада реформаторський порядок денний представить Тарас Шевченко, співголова Ради РПР, директор Центру демократії та верховенства права.

 

Додаткова інформація: Ірина Соломко,

керівник відділу комунікацій РПР +380 (67) 444 42 91

 

Вхід за картками акредитації