Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Прес-брифінг: Подолання політичної корупції в Україні через реформу партійних фінансів: Оцінка GRECO

Прес-брифінг: Подолання політичної корупції в Україні через реформу партійних фінансів: Оцінка GRECO

     9 грудня о 15:00 в Українському Кризовому Медіа Центрі, за адресою вул. Хрещатик, 2 (2гй поверх), відбудеться прес-брифінг “Подолання політичної корупції в Україні через реформу партійних фінансів: Оцінка GRECO” за участі представників Кабміну, Верховної Ради та громадських експертів.

     У Всесвітній день боротьби з корупцією будуть оприлюднені підсумки сесії GRECO (Групи держав проти корупції) – органу Ради Європи з антикорупційного моніторингу, де було представлено звіт по Україні щодо впровадження антикорупційних стандартів, зокрема й щодо прозорості фінансування політичних партій. Так, автори звіту наполегливо рекомендують прискорити імплементацію Закону № 2123а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції», який у тому числі започаткує адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення надання або отримання внеску на користь партій. Ексепрти GRECO переконані, що впровадження Закону стане важливим кроком деолігархізації української політичної сцени і боротьби з високопосадовою корупцією.

     Спікери:

     За додатковою інформацією:

Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,

Андрій Андрушків – 096 609 59 76.