Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Прес-брифінг: “Кандидати від громадськості на посаду Аудитора НАБУ за квотою Уряду”

Прес-брифінг: “Кандидати від громадськості на посаду Аудитора НАБУ за квотою Уряду”

Запрошуємо вас на прес-брифінг, на якому РПР та антикорупційні організації представлять кандидатів від громадськості на посаду Аудитора НАБУ, які будуть подані Кабінету міністрів України для затвердження від квоти Уряду.

Прес-брифінг відбудеться  у вівторок, 21 березня, о 9.30 в приміщенні УКМЦ, за адресою вул. Хрещатик 2 («Український дім»).

Варто відмітити, що одного з трьох аудиторів НАБУ призначає Уряд, і він оголосив прийом пропозицій від громадських організацій.

Узгоджених кандидатів з міжнародним досвідом боротьби з корупцією від громадськості на прес-брифінгу представлять:

Нагадаємо, за законом, єдиним способом звільнити чинного директора Антикорупційного бюро Артема Ситника є негативний звіт про його роботу, підготовлений комісією з трьох аудиторів, делегованих Парламентом, Урядом і Президентом. Прийом пропозицій від громадських організацій Кабінетом міністрів України триває до вівторка, 21 березня до 16. 00.

Навколо парламентського кандидата в аудитори НАБУ вже розгорівся скандал.  Після того, як фракції Народний фронт та Блок Петра Порошенка знехтували відібраним профільним Комітетом аудитором та висунули замість нього власну узгоджену кандидатуру – Найджела Брауна, якого вже встигли охрестити в народі – «лижним інструктором».

Контактні особи: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua та Тата Пеклун, 067 622 71 12, peklun@gmail.com.