Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Громадськість за усвідомлений вибір Президента України, – прес-конференція

Громадськість за усвідомлений вибір Президента України, – прес-конференція

20 лютого з 12:00 до 13:00 в інформаційному агентстві  «Інтерфакс» (вул. Рейтарська, 8/5А) відбудеться прес-конференція «Громадськість за усвідомлений вибір Президента України».

Організатори громадська ініціатива Виборча Рада UA та коаліція Реанімаційний Пакет Реформ.

Під час заходу спікери  розкажуть про майбутні зустрічі з найрейтинговішими кандидатами у президенти та очікування від співпраці між Виборчою Радою UA та Реанімаційним Пакетом Реформ. Журналісти дізнаються про напрямки співпраці між громадськими ініціативами, що допоможуть виборцям зробити усвідомлений вибір. Він повинен ґрунтуватися на основі визначення ключових питань до кандидатів на посаду Президента України, які підготувала Виборча Рада UA.  

Спікери:

Акредитація ЗМІ – на місці події.

Додаткова інформація:

Захід проводиться Реанімаційним Пакетом Реформ в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції, а також Виборчою Радою UA за організаційної підтримки Школи політичної аналітики НаУКМА в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.