Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Представники влади, бізнесу та експерти обговорять ризики ухвалення законопроекту, яким можуть посилити адміністративний тиск на ринок цінних паперів в Україні

Представники влади, бізнесу та експерти обговорять ризики ухвалення законопроекту, яким можуть посилити адміністративний тиск на ринок цінних паперів в Україні

Представники влади, бізнесу та експерти обговорять ризики ухвалення законопроекту, яким можуть посилити адміністративний тиск на ринок цінних паперів в Україні

13 березня 2017 року о 14:00 в рамках інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ за підтримки сайту LB.ua відбудеться круглий стіл на тему: «Фондовий ринок в Україні: як не допустити деградації?».

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б).

У вівторок, 14 березня Верховна Рада планує розглянути у другому читанні законопроект №3498 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регульованих ринків та деривативів».

Експерти  Реанімаційного Пакету Реформ закликають до внесення низки змін до поточної редакції законопроетку і наголошують, що його ухвалення у поточній редакції посилить тиск органів влади на ринок цінних паперів в Україні і призведе до його подальшої деградації.

Від цього законодавчого рішення постраждають як професійні учасники ринку цінних паперів, так і українські інвестори. Ухвалення законопроекту №3498 гальмуватиме і без того занадто повільний розвиток фінансових ринків в Україні.

Представники влади, бізнесу та експерти обговорять прогнозовані деструктивні наслідки ухвалення зазначеного законопроекту та наголосять на змінах, які необхідно до нього внести для запобігання цим наслідкам.

Спікери:

Захід розпочнеться о 14:00 з реєстрації учасників.

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном: Інна Неродик, 096 119 73 37.