Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Практикум роботи з волонтерами

Практикум роботи з волонтерами

2014 рік активізував третій сектор в Україні. Кількість громадських організацій різко зросла, зріс і попит на волонтерську допомогу. Проте далеко не всі організації знають, як працювати з волонтерами. Вони не розуміють основи волонтерського менеджменту, не мають базову стратегію роботи з волонтерами. Але ми знаємо, що може бути інакше.

Саме тому ми проводимо Практикум роботи з волонтерами ― дводенну школу з волонтерського менеджменту. Програма розрахована на представників громадських організацій, благодійних фондів, суспільних ініціатив та рухів, координаторів та менеджерів волонтерів.

Протягом двох днів, 28-29 липня, учасники опрацюють конкретні інструменти волонтерського менеджменту. По закінченню навчання вони матимуть базову стратегію роботи з добровольцями у своїх організаціях, а також отримають розуміння точок болю, які впливають на ефективну роботі з волонтерами.

Дана програма роботи з волонтерами є єдиною в Україні, яка навчає волонтерському менеджменту та системній роботі з волонтерами. Особливістю є максимальна практичність програми, за допомогою якої учасники розроблять основи власної стратегії роботи з волонтерами.

Програма заходу.

28 липня:

✒Знайомство учасників та дискусія.

✒Основи взаємодії з волонтерами. Волонтерський менеджмент. Цикл волонтерського менеджменту.

✒Структура волонтерської програми та карти волонтерства. Формування профілю волонтера.

✒Пошук та залучення волонтерів. Комунікація з волонтерами.

29 липня:

✒Орієнтація та даптація волонтерів.

✒Мотивація волонтерів.

✒Навчання та розвиток, супровід та підтримка волонтерів.

✒Оцінка роботи волонтерів. Інструменти контролю та показники ефективності. Аналіз даних

✒Підведення підсумків.

Тренерський склад практикуму:

Анна Бондаренко ― засновниця громадської організації “Ukrainian Volunteer Service”, що розвиває волонтерство в Україні. Експертка з волонтерського менеджменту програми Волонтерів ООН в Україні. Учасниця та екс-кураторка спільноти Global Shapers при Всесвітньому економічному форумі. Випускниця програми з менеджменту неприбуткових організацій Українського католицького університету.

Працює з волонтерами більше 6 років.

Олександра Завертайло ― координаторка освітніх програм Ukrainian Volunteer Service та кураторка Тренінгового центру “Космос”. В минулому – менеджерка молодіжних програм Impact Hub Odessa та кураторка програми “РайON”, що активізувала молодь в районах Одеської області. Координаторка волонтерського проекту “Літо Змін”.

✔ Коли: 28-29 липня

✔ Де: Офіс  Реанімаційного Пакету Реформ (м.Київ, вул.Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21)

✔ Вартість навчання складає 4000 грн. Для бронювання місця сплачується передоплата у розмірі 500 грн.

Учасники мають можливість отримання стипендію на навчання в розмірі від 50 до 100%.

Виручені кошти будуть спрямовані в фонд проекту Ukrainian Volunteer Service «Шкільний урок волонтерства»: http://volunteer.country/lesson

Реєстрація на практикум за посиланням:

Реєстрація триває до 15 липня.

Організатори:

Ukrainian Volunteer Service – громадська організація, яка розвиває волонтерський рух в Україні.

Тренінговий центр «Космос» – освітній майданчик Ukrainian Volunteer Service, що розвиває волонтерський рух в Україні шляхом посилення та навчання громадських активістів та лідерів соціальних проектів.

Захід проходить за підтримки:
Реанімаційного Пакету Реформ – найбільшої коаліції провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні.

Програми волонтерів ООН в Україні – програма, що сприяє розвитку волонтерства в Україні завдяки збільшення рівня довіри, солідарності та взаємодії серед громадян, а також створюючи сприятливі умови для участі.