Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Порядок денний для України на наступні 5 років – прес-конференція РПР

Порядок денний для України на наступні 5 років – прес-конференція РПР

30 жовтня о 13:00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбудеться прес-конференція Реанімаційного Пакету Реформ: “Порядок денний для України на наступні п’ять років“. 

Менше року залишається до обрання нового президента і парламенту України. Без сумніву результати виборів будуть визначальними для вибору вектору і темпу розвитку держави на наступний 5-річний післявиборчий цикл.

Є високий ризик, що під час виборчої кампанії програму дій для України буде підмінена політтехнологічними маніпуляціями і популістськими гаслами. Відтак, громадянам буде важко отримати об’єктивну інформацію, яка дозволить зробити відповідальний вибір.

Відповідаючи на ці виклики, найбільша коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ, презентує Дорожню карту реформ – оновлене експертне бачення пріоритетів реформування і розвитку країни на наступні п’ять років у 21 сфері державної політики.

30 жовтня розпочнеться місячне публічне обговорення проекту Дорожньої карти реформ, до якого Реанімаційний Пакет Реформ  запрошує профільних експертів, фахівців органів державної влади і місцевого самоврядування, представників  бізнесу і фахових асоціацій, усіх активних громадян,  а також політиків і політичні сили, які мають намір брати участь в президентських і парламентських виборах наступного року. Публічне обговорення є останнім етапом підготовки Дорожньої карти реформ, адже мета цього документу – підготувати програму дій для України, яка може бути покладена у виборчі програми кандидатів в президенти і до нового парламенту, а далі – бути послідовно впроваджена ними в державну політику, у разі отримання довіри виборців.

Пропозиції можна буде надати в онлайн – на сайті РПР  розміщено проект ДКР і є змога через гугл-форму надати свої пропозиції.

Протягом листопада планується проведення публічних тематичних обговорень Дорожньої карти з ключових блоків державної політики, зокрема, економічний розвиток (09.11), публічне управління (13.11), верховенство права (15.11).

Крім того, публічні обговорення ДКР відбудуться на регіональному рівні за підтримки – партнерів РПР – місцевих коаліцій за реформи.

Спікери:

Модератор: Ірина Соломко, керівник комунікаційного відділу Реанімаційного Пакету Реформ.

Для участі необхідно зареєструватися за ПОСИЛАННЯМ