Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Перспективи та практичні механізми запровадження в Україні спеціалізованих антикорупційних судів

Перспективи та практичні механізми запровадження в Україні спеціалізованих антикорупційних судів

Шановні журналісти, запрошуємо вас на експертний круглий стіл  “Перспективи та практичні механізми запровадження в Україні спеціалізованих антикорупційних судів”, який відбудеться 30 червня 2016 р. в о 13:30 готелі “Русь”, вул. Госпітальна 4, секція F.

За свідченнями представників Національного Антикорупційного Бюро України, практично вся судова система України повстала проти Бюро: судді зливають інформацію, не погоджують негласні слідчі дії, затягують розгляд справ. Через це виникає нагальна потреба утворити абсолютно новий антикорупційний суд. Саме тому експерти напрацювали зміни до законодавства про судоустрій, якими визначається нова процедура добору суддів до антикорупційних судів та розширений мандат їх повноважень.

Якими саме є ці новації, хто та як може стати суддею антикорупційного суду, а також, у чому полягатимуть повноваження нових для України судів, – про це йтиметься на експертному обговоренні перспектив запровадження в Україні інституту антикорупційних судів.

Учасники обговорення:

Модератор:

Додаткова інформація:
Вікторія Ободовська,
Реанімаційний Пакет Реформ, 097 941 11 09, vs.obodovska@gmail.com
Оксана Нешкреба,
Transparency International Україна, 044 360 52 42, neshkreba@ti-ukraine.org.

Захід відбувається за підтримки Посольства в Україні Сполучених Штатів Америки

n