Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Перформанс -акція за встановлення лічильників “Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці”

Перформанс -акція за встановлення лічильників “Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці”

У вівторок, 3 листопада, о 10.00 біля Маріїнського палацу (вул. Михайла Грушевского, 5а) відбудеться акція за термінове прийняття закону, який має вирішити проблему встановлення лічильників тепла в усіх будинках з централізованим опаленням.

Під час акції картонні моделі будинків будуть шукати біля парламенту своїх вірних та чесних друзів – лічильників. Саме завдяки ним будинки зможуть економити кошти на опаленні та побороти корупцію в енергетиці.  Протягом перфомансу, мешканці картонних будинків будуть пояснювати депутатам та журналістам чому необхідно встановити лічильники і чому це важлива складова для енергетичної незалежності України.

Учасники перформансу “Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці” з плакатами вимагатимуть від депутатів прийняти рішення про обов’язкове встановлення лічильників, оскільки це позитивно вплине на реформування енергетичного сектору та наблизить Україну до енергонезалежності.

Законопроект про комерційний облік тепла та води у сфері житлово-комунального господарства розробили експерти Реанімаційного пакету реформ (РПР) та Національного екологічного центру України (НЕЦУ). Даний документ написано  відповідно до європейськихвимог про облік тепла та гарячої води в усіх будинках.

Акція “Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці” не має жодного стосунку до Тарифного майдану та була запланована ще увересні місяця для того, щоб звернути увагу парламентарів на проблему індивідуального обліку тепла.