Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Панельна дискусія “Екватор парламенту: що зроблено для реформ”

Панельна дискусія “Екватор парламенту: що зроблено для реформ”

Запрошуємо Вас взяти участь у панельній дискусії “Екватор парламенту: що зроблено для реформ”, яка відбудеться 18 липня 2017 р. у Малій залі Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка за адресою пл. Івана Франка, 3.

14 липня – останній день VI сесії Верховної Ради України VIII скликання. Це, по суті, екватор парламенту цього скликання та час, коли варто оцінити результати роботи народних обранців, проаналізувати реформаторський напрямок Верховної Ради та наголосити на пріоритетних державотворчих змінах, яких вимагає українське суспільство.

Свої зобов’язання щодо всеосяжного та якісного реформування України парламентська більшість виклала в Коаліційній угоді. Документ був написаний за активної участі громадськості, в тому числі і експертів Реанімаційного Пакету Реформ, з урахуванням більшості вимог та рекомендацій громадськості.

Саме тому РПР збирає на одній платформі представників фракцій, які у листопаді 2014-го поставили свої підписи під Угодою про коаліцію  депутатських фракцій “Європейська Україна”, а також представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, провідних експертів, громадських діячів, лідерів думок та журналістів, аби разом з ними підбити підсумки парламентського екватору.

Реанімаційний Пакет Реформ також провів опитування серед експертів та народних депутатів щодо аналізу виконання Коаліційної угоди та з’ясував 5 успіхів та 5 провалів її виконання. Результати опитування будуть презентовані під час дискусії.

Програма заходу

10.30 – 11.00 – реєстрація, вітальна кава

11.00 – 12.30 – панельна дискусія «Екватор парламенту: що зроблено для реформ»

Спікери:

Вікторія Сюмар, заступниця голови фракції Народний Фронт;

Леонід Ємець, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Народний Фронт;

Артур Герасимов, голова фракції Блок Петра Порошенка (TBC);

Олексій Рябчин, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Всеукраїнське об’єднання Батьківщина (TBC);

Ігор Попов, заступник голови фракції Радикальна партія Ляшка;

Ігор Бураковський, голова Правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ;

Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ;

Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ.

12.30 – 13.00кава

Для участі необхідно зареєструватися за ПОСИЛАННЯМ 

Акредитація: Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ +38 095 6446 71 73.