Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Пан або пропав: Як впроваджується антикорупційне законодавство в Україні?

Пан або пропав: Як впроваджується антикорупційне законодавство в Україні?

17 березня о 10:00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, оф. 21, відбудеться медіа сніданок на тему “Пан або пропав: Як впроваджується антикорупційне законодавство в Україні?”.

Новостворені антикорупційні відомства досі не можуть запрацювати ефективно через тиск високопосадовців, які не припиняють спроб взяти під контроль дані структури. На законодавчому рівні влада вдосконалила антикорупційні стандарти, посилила відповідальність за корупційні злочини, відкрила багато реєстрів, з’явилися нові сервіси з контролю за державними витратами, система електронних тендерів. Однак процес імплементації антикорупційного законодавства паралізовано.

Хто і чому стоїть на заваді подолання корупції в Україні? Як забезпечити повноцінне функціонування й фінансування антикорупційних органів (Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Державне бюро розслідувань) та розшук і управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів? Як завершився конфлікт, який блокував безвізовий режим? То “пан” чи “пропав”?

Спікери:
·         Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції, член Ради РПР;
·         Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна, член Ради РПР;
·         Ярослав Юрчишин, керівник адвокаційного напрямку РПР.

Реєстрація на захід  за посиланням – https://goo.gl/Y5cg8r.

За детальнішою інформацією:
Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.