Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > ОСББ ЗА ТЕПЛІ КРЕДИТИ: БІЙ ЗА ЕНЕРГЕТИЧНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ – КРУГЛИЙ СТІЛ

ОСББ ЗА ТЕПЛІ КРЕДИТИ: БІЙ ЗА ЕНЕРГЕТИЧНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ – КРУГЛИЙ СТІЛ

5 вересня об 11:00 в межах інформаційного партнерства Інституту Горшеніна та Реанімаційного Пакету Реформ при підтримці сайту LB.ua  відбудеться круглий стіл: “ОСББ за теплі кредити: бій за енергетичну незалежність та продовження програми”.

Захід відбудеться у прес-центрі Інституту Горшеніна (м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18-б).

Програма “теплі кредити” на сьогодні залишається єдиним державним фінансовим інструментом для ОСББ, попит та рівень довіри населення на неї є досить високим. Лише за три місяці 2018 року використано 400 млн грн, натомість потреба у фінансуванні залишилася. Вкотре за час існування програми її дію призупинено. Затверджений обсяг фінансування з боку держави є меншим, ніж реальна готовність співвласників багатоквартирних будинків до співфінансування.

Чи отримають ОСББ державну підтримку на впровадження заходів з енергоефективності у житловому фонді у 2018 році задля досягнення основної мети – енергонезалежності країни – залежить від рішучих дій Уряду та народних депутатів. В свою чергу ОСББ згуртувались та започаткували акцію “ОСББ ЗА ТЕПЛІ КРЕДИТИ”. В рамках акції станом на 3 вересня рух ОСББ країни зібрав інформацію від 107 ОСББ про потребу в 64 млн. грн. і анкети продовжують надходити. Ці ОСББ готові ще в цьому році встановити ІТП, модернізувати систему опалення та освітлення, утеплити стіни та горища. Ці та інші питання щодо ситуації з програмою будуть обговорюватися під час круглого столу.

Спікери:

Олександр Домбровський, в.о. голови комітету Верховної Ради з питань палива, енергетики та ядерної політики;

Альона Бабак, заступниця голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства;

Вікторія Войціцька, секретарка комітету Верховної Ради з питань палива, енергетики та ядерної політики;

Тетяна Бойко, координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА;

Юліан Комков,  голова правління ОСББ “Власник-24”, місто Чернігів;

Наталія Ретта,  голова правління ОСББ “Грушевського 13-А”, місто  Бровари.

Модератор: Ірина Соломко, керівник комунікаційного відділу Реанімаційного Пакету Реформ.

Акредитація:  Інна Неродик, 096-119-73-37