Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Оплата по лічильнику: Як вижити в умовах підвищення тарифів

Оплата по лічильнику: Як вижити в умовах підвищення тарифів

4 квітня о 10.00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, відбудеться медіа сніданок “Оплата по лічильнику: Як вижити в умовах підвищення тарифів”, на якому буде обговорено проблеми тарифного популізму без повного обліку споживання енергії лічильниками як крок до ефективних енергетичних реформ.

Ведення обліку споживання енергії в будинках – запорука заощадження громадянами коштів при опаленні та умовою подолання корупціогенних механізмів в енергетиці. Встановлення в усіх будинках з централізованим опалення лічильників тепла є обов’язковим до 2018 року і для цього депутати мають прийняти один із розроблених законів відповідно до європейських вимог, саботаж якого заважає рухатися до європейської якості теплозабезпечення.

Спікери:

Довідково: На сьогодні в Україні 60% будинків із централізованим опаленням не мають лічильників. Їхні мешканці стали заручниками підвищення тарифів, оскільки не можуть впливати на розмір платіжки та заощаджувати кошти завдяки заходам енергозбереження. Для початку реформи в тепловій енергетиці та зменшення енергоспоживання в Україні лічильники тепла мають бути встановлені у кожному будинку з централізованим опаленням, тож споживачі, відповідно, зможуть платити лише за отриману енергію.

Зареєструватися на захід:  https://goo.gl/j5nZKG.

За додатковою інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.