Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Обговорення рамкового Проекту Закону “Про управління відходами”

Обговорення рамкового Проекту Закону “Про управління відходами”

Експертна група Охорона довкілля коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” та  МБО “Екологія-Право-Людина” ініціюють обговорення із зацікавленими сторонами винесеного на публічне обговорення Проекту Закону “Про управління відходами”, розробленого Міністерством екології та природних ресурсів України.

Захід відбудеться 05 грудня 2018 року, у середу, 16:00-18:00  у великій залі РПР за адресою: вул. Ольгинська, 6, м. Київ.

Для належної реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, для імплементації Директив ЄС в сфері відходів та налагодження ефективної системи поводження з відходами в Україні, необхідно змінити чинний Закон “Про відходи” та решту законодавчих актів в цій сфері.  Українські реалії поводження із побутовими, небезпечними відходами, розвалена інфраструктура, десятки тисяч несанкціонованих сміттєзвалищ вимагають системних нормативних змін, які повинні базуватися на європейських підходах до поводження із відходами. Саме рамковий  законопроект закладає правові основи поводження із відходами в Україні, які потім будуть деталізовані в інших законодавчих актах щодо специфічних видів відходів.

До участі в обговоренні запрошені представники профільних центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, а також представники експертного середовища та громадськості.

Для участі в заході просимо зареєструватися за електронною поштою: o.melen-zabramna@epl.org.ua. Додаткова інформація за тел.: 032 2257682.

З проектом закону можна ознайомитися на сайті Мінприроди: https://menr.gov.ua/news/32869.html.