Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа енергетичного сектору > Обговорення концепції закону “Про споживчі енергетичні кооперативи”

Обговорення концепції закону “Про споживчі енергетичні кооперативи”

17 лютого 2017 року о 15:30 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ відбудеться обговорення концепції законопроекту: “Про споживчі енергетичні кооперативи”. Участь у дискусії візьме депутат, член комітету з ПЕК ВРУ Олексій Рябчин, експерти і представники громадських організацій.

Тисячі українських громад шукають відповіді на енергетичні виклики, що стоять перед ними. За умов слабкої спроможності органів місцевого спрямування, для багатьох із таких громад рішенням може стати об’єднання у енергетичні кооперативи, які забезпечують самі себе енергетичними ресурсами.

Досвід тисяч громад у країнах ЄС та США вказує на те, що енергетичні кооперативи – це інструмент, що може дозволити багатьом українцям забезпечити свої енергетичні потреби через поєднання ресурсів та зусиль із сусідами, друзями та людьми, котрим вони довіряють.

В Україні вже сьогодні є можливості для організації енергетичних кооперативів і навіть з’явились перші приклади та ініціативні групи, що ставлять собі за мету створення енергетичного кооперативу. Проте їхні можливості обмежені лише найпростішими формами співпраці. Для того щоб розширити їх можливості, ми вирішили розробити законопроект “Про споживчі енергетичні кооперативи”. Основою для розробки такого законопроекту є пропонована до дискусії концепція законопроекту.

Місце проведення: м. Київ, вул. Ольгинська, 6, оф. 21.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів української мережі ініціатив з енергозбереження greencubator, +380677441580