Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Обговорення із зацікавленими сторонами реформи екологічного урядування

Обговорення із зацікавленими сторонами реформи екологічного урядування

Експертна група Охорона довкілля коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ” та  МБО “Екологія-Право-Людина” запрошують на обговорення із зацікавленими сторонами реформи екологічного урядування.

Захід відбудеться 23 листопада, у п’ятницю, з 12.00 у великій залі РПР за адресою: вул. Ольгинська, 6, м. Київ.

За даними Всесвітньої організації охорони довкілля, забруднення повітря, води, ґрунтів, шум, антропогенні зміна клімату і зміна екосистем є тими факторами, що прямо впливають на здоров’я людини. Водночас, довкілля в Україні є надзвичайно забрудненим, свідками чого є кожен із нас. Така ситуація впливає не лише на здоров’я та життя людей, але і на економіку та сталий розвиток держави. Причиною цього є недієва система екологічного врядування, яка практично не охороняє довкілля та не запобігає настанню негативних наслідків його забруднення.

Під час обговорення буде розглянуто концепцію запровадження  проєвропейської моделі екологічного врядування, включаючи екологічний контроль, моніторинг, відповідальність, а також проект закону «Про Державну природоохоронну службу України», розроблений Командою підтримки реформ при Мінприроди.

До участі в обговоренні запрошені народні депутати України, представники профільних центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, міжнародних установ, а також представники експертного середовища та громадськості.

Просимо підтвердити Вашу участь за контактом: +38 067 401 2048,  platforma.reform@gmail.com