Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Обговорення законопроекту про всеукраїнський референдум

Обговорення законопроекту про всеукраїнський референдум

Центр політико-правових реформ запрошує представників громадськості з усієї України взяти участь в онлайн-обговоренні законопроекту про всеукраїнський референдум – першого законопроекту у сфері народовладдя та прямої демократії, підготовленого парламентською робочою групою.

Чому це важливо?

Законопроект поки що не внесено на розгляд Верховною Радою України, а це означає, що громадяни мають реальну можливість висловити свою думку з приводу його положень, яка може бути врахована при доопрацюванні законопроекту, і таким чином вплинути на майбутні правила проведення національного референдуму в Україні.

Учасники обговорення

Вітальне слово:

Експерти:

У заходах також візьмуть участь інші члени робочої групи, яка розробляла законопроект про всеукраїнський референдум, і фахівці-конституціоналісти.

Як узяти участь?

Обговорення відбудуться онлайн 22 та 30 квітня, для участі просимо зареєструватися. Кількість осіб, які зможуть долучилися до трансляції, – обмежена.

У листі-підтвердженні участі напередодні заходу ми надішлемо посилання на онлайн-трансляцію, а також додаткові матеріали та деталі формату.

22 квітня, 14:00–16:30. Реєстраціяhttps://bit.ly/3ejqeJd

30 квітня, 14:00–16:30. Реєстраціяhttps://bit.ly/3c8qRn4

Також радимо підписатися на подію у Фб, щоб отримати сповіщення про початок заходів: https://www.facebook.com/events/2728755027221638/

Деталі події на сайтіhttps://pravo.org.ua/ua/news/20874358-pravo-narodu-na-referendum-obgovorennya-zakonoproektu-pro-vseukrayinskiy-referendum

Додаткова інформація

Мар’яна Добоні, комунікаційна менеджерка Центру політико-правових реформ: 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Ці заходи організовані Центром політико-правових реформ за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належать учасникам заходу і не обов’язково відображають погляди IFES, USAID, урядів США або Великої Британії.