Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > “Обережно: незаконні тютюнові вироби!” – презентація громадського моніторингу

“Обережно: незаконні тютюнові вироби!” – презентація громадського моніторингу

2-го травня з 11:00 до 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, де Український центр контролю над тютюном ГО “Життя” спільно з Агенцією журналістики даних представлять результати громадського моніторингу незаконної торгівлі тютюном у місті Києві.

Також учасники презентують інтерактивну карту точок незаконної реалізації сигарет та обговорять проблему торгівлі тютюновими виробами з рук на вулицях Києва: реалізацію сигарет без акцизних марок, наявність фальсифікованих тютюнових виробів, продаж сигарет поштучно дітям.

Нелегальна торгівля тютюновими виробами завдає серйозної шкоди суспільству, оскільки підриває систему оподаткування тютюнових виробів, знижує середній рівень цін на сигарети і робить куріння доступним. Доходи від контрабанди тютюнових виробів йдуть злочинним і терористичним групам.

На жаль, незаконна торгівля тютюновими виробами досі присутня на вулицях Києва! Це й не дивно, оскільки на державному рівні ця проблема також ігнорується: Адміністрація Президента заблокувала ініціативу Кабміну щодо приєднання до міжнародного Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами, який ратифікували вже 33 держави та Євросоюз.

Спікери:

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Для контактної інформації: Оксана Тотовицька, медіа-координатор ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org