Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Незалежні дебати кандидатів на посаду голови правління Суспільного мовника

Незалежні дебати кандидатів на посаду голови правління Суспільного мовника

19 квітня з 11:00 до 14:50 відбудеться конференція «Незалежні дебати кандидатів на посаду голови правління Суспільного мовника». Конференція стане майданчиком для публічної презентації програм кандидатів на посаду голови правління АТ «НСТУ» та дискусії щодо того, чи відповідають запропоновані програми кандидатів місії і принципам Суспільного мовлення. Водночас учасники та учасниці обговорять досягнення Суспільного мовника в українському суспільстві і виклики на наступний період.

Захід організовують проєкт «Європейський Союз та Рада Європа працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та Центром демократії та верховенства права.   Захід проходить за інформаційної підтримки Суспільного мовника та ГО «Детектор медіа» 

Запрошуємо до участі представників та представниць медіа, громадянського суспільства, державних органів та міжнародних організацій та представництв.

Спікери:

Модератор – Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням до 16 квітня включно. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом. У разі виникнення запитань – звертайтесь за адресою: oksana.totovytska@coe.int   

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі з синхронним перекладом на англійську/українську мову. 

Довідкова інформація: Проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» має на меті зміцнити роль медіа, їхню свободу та безпеку.

Слідкуйте за новинами проєкту на  Facebook https://www.facebook.com/CoEUPSIS/