Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Нелегітимність призначення суддів Конституційного Суду за квотою Президента: як запобігти кризі діяльності КСУ?

Нелегітимність призначення суддів Конституційного Суду за квотою Президента: як запобігти кризі діяльності КСУ?

30 листопада об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться пресконференція «Нелегітимність призначення суддів Конституційного Суду за квотою Президента: як запобігти кризі діяльності КСУ?».

26 листопада Президент підписав укази про призначення двох суддів Конституційного Суду за відсутності відповідних вакансій у КСУ. Раніше цього року Президент скасував укази про призначення двох суддів КСУ. Проте суддя КСУ не може бути звільнений через скасування акта про його призначення, тому зараз вакантних посад суддів Конституційного Суду немає.

Також призначення нових суддів Конституційного Суду за відсутності відповідних вакансій за квотою Президента підриває легітимність конституційного складу та діяльності КСУ загалом.

Громадськість закликає:

Спікери:

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (Київ, вул. Хрещатик, 2)

Акредитація ЗМІ за посиланням

Контактна особа: PR-менеджер Коаліції РПР Кривошеєв Дмитро, dmytro.kryvosheiev@rpr.org.ua, 099 075 68 20

Пресконференція організовується Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ разом із Центром політико-правових реформ і Фундацією DEJURE