Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > НАЗК збирає засідання о 14.30, щоб перенести термін подачі декларацій

НАЗК збирає засідання о 14.30, щоб перенести термін подачі декларацій

Шановні журналісти!

20 жовтня, о 14.30 за адресою бул. Дружби народів, 28 відбудеться засідання Національного агентства з запобігання корупції, на якому члени НАЗК спробують перенести ще на 2 місяці термін подачі щорічної електронної декларації та змінити її форму. Таким чином влада хоче дати час парламенту внести зміни до закону «Про запобігання корупції» і скасувати всі важливі норми щодо декларування готівки, обсягу майна, яке підлягає декларуванню, а також кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях.

Таке рішення НАЗК хоче ухвалити за 10 днів до кінцевого терміну подачі декларацій, коли більше 12 000 чиновників уже задекларували свої доходи та витрати в Реєстрі. Варто зазначити, що ніхто з ТОП-посадовців України до цих пір не подав декларації. Зокрема: Президент, Прем’єр-міністр та весь склад уряду, генеральний та антикорупційний прокурор, директор НАБУ, голова СБУ тощо.

Шановні журналісти! Просимо вас бути присутніми на цьому засіданні, адже лише громадські організації на нього не запрошені.

У разі, якщо термін подачі декларацій буде відтерміновано, за цим неодмінно послідує кастрація закону в частині електронного декларування, що може в результаті негативно вплинути на перемовини України та ЄС про безвізовий режим.

Контактні особи: 067 550 15 70, 067 622 71 12